IXYS Integrated Circuits Division
제품 번호:
LCA715
패키지:
6-DIP
배치:
-
설명:
SSR RELAY SPST-NO 2.2A 0-60V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.156
$6.156
10
$5.7741
$57.741
25
$5.13266
$128.3165
50
$4.87597
$243.7985
100
$4.61928
$461.928
250
$4.106014
$1026.5035
500
$3.8494
$1924.7
1000
$3.592776
$3592.776
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 2.2 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 60 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | LCA, OptoMOS® |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 150 mOhms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |