Essentra Components
제품 번호:
LCBS-4-22-19
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 1 3/8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.893
$0.893
10
$0.75715
$7.5715
25
$0.72618
$18.1545
50
$0.7106
$35.53
100
$0.679725
$67.9725
250
$0.617918
$154.4795
500
$0.55613
$278.065
1000
$0.494342
$494.342
2500
$0.448001
$1120.0025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LCBS-4 |
| Length - Overall | 2.106" (53.50mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 1.375" (34.93mm) 1 3/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Fit |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LCBS-4 |