Littelfuse Inc.
제품 번호:
LCE6.5A-B
제조업체:
패키지:
DO-201
배치:
-
설명:
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO201
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.56905
$5.6905
100
$0.435955
$43.5955
500
$0.34466
$172.33
1000
$0.275718
$275.718
2000
$0.249878
$499.756
5000
$0.232636
$1163.18
10000
$0.224029
$2240.29
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 100A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 7.22V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Supplier Device Package | DO-201 |
| Series | LCE |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 11.2V |
| Package / Case | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 6.5V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |
| Power Line Protection | No |