Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
LCM-H01601DSR
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 16 DIG 16 X 1 REFLECTIVE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.59
$11.59
10
$8.74475
$87.4475
135
$7.345894
$991.69569
540
$6.746216
$3642.95664
945
$6.371432
$6021.00324
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 66.00mm L x 16.00mm W |
| Display Mode | Reflective |
| Text Color | - |
| Product Status | Active |
| Character Size | 6.56mm H x 3.07mm W |
| Series | - |
| Display Format | 16 x 1 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 16 |
| Backlight | Without Backlight |
| Voltage - Supply | 4.7V ~ 5.3V |
| Background Color | - |
| Dot Size | 0.55mm W x 0.75mm H |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Outline L x W x H | 80.00mm x 36.00mm x 12.70mm |
| Package | Tray |
| Interface | Parallel, 8-Bit |
| Base Product Number | LCM-H01601 |