KYOCERA AVX
제품 번호:
LD03YC105KAB2A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.422
$6.422
10
$5.7095
$57.095
50
$4.99548
$249.774
100
$4.56722
$456.722
500
$3.924963
$1962.4815
1000
$3.639507
$3639.507
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | LD |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |