Panduit Corp
제품 번호:
LD10EI6-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SOLID ADH 6' IVORY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.384
$25.384
10
$24.6829
$246.829
25
$23.978
$599.45
50
$23.27272
$1163.636
100
$22.56744
$2256.744
500
$21.862198
$10931.099
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Solid Wall |
| Color | Ivory |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Way® LD |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Attached Latching Lid |
| Height | 0.940" (23.88mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.510" (38.35mm) |
| Base Product Number | LD10EI |