LDA50F-12-SC
Cosel USA, Inc.
제품 번호:
LDA50F-12-SC
제조업체:
Cosel USA, Inc.
설명:
AC/DC CONVERTER 12V 52W
사용자 가이드
Product Status Obsolete
Efficiency 80%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.68" L x 2.17" W x 1.02" H (195.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.3 A
Series LDA (50W)
Power (Watts) 52W