Lumex Opto/Components Inc.
제품 번호:
LDD-C406NI
패키지:
-
배치:
-
설명:
DISPLAY 7-SEG 0.4" DBL RED 16DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.617
$4.617
10
$3.26705
$32.6705
100
$2.67596
$267.596
500
$2.255927
$1127.9635
1000
$2.069233
$2069.233
2000
$1.983666
$3967.332
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Red |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 6.3mcd |
| Size / Dimension | 0.630" H x 0.791" W x 0.276" D (16.00mm x 20.10mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 105mW |
| Series | - |
| Display Format | - |
| Common Pin | Common Cathode |
| Display Type | 7-Segment |
| Package / Case | 16-DIP (0.500", 12.70mm) |
| Number of Characters | 2 |
| Digit/Alpha Size | 0.40" (10.16mm) |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LDD-C406 |