ams-OSRAM USA INC.
제품 번호:
LE B Q8WP-8A7B-24
제조업체:
패키지:
SMD
배치:
-
설명:
LED OSTAR PROJ BLU 459NM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.5455
$6.5455
10
$4.74905
$47.4905
100
$3.92445
$392.445
500
$3.437005
$1718.5025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Viewing Angle | 120° |
| Height - Seated (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Color | Blue |
| Current - Test | 1.4A |
| Current - Max | 5A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 2.6°C/W |
| Size / Dimension | 0.154" L x 0.144" W (3.90mm x 3.65mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Wavelength | 459nm (Typ) |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | - |
| Series | OSTAR Projection Compact |
| Temperature - Test | 25°C |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.05V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LEBQ8WP |