JST Sales America Inc.
제품 번호:
LEBRP-02V-S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.266
$0.266
10
$0.22515
$2.2515
25
$0.19874
$4.9685
50
$0.1824
$9.12
100
$0.175275
$17.5275
250
$0.157434
$39.3585
500
$0.150271
$75.1355
1000
$0.125229
$125.229
2500
$0.114494
$286.235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Current Rating (Amps) | 3A (22 AWG) |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | LEB |
| Connector Type | Plug Housing for Tab Contact |
| Housing Color | Natural |
| Contact Material | - |
| Pitch | - |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEBRP-02 |