Thomas Research Products
제품 번호:
LED20W-24
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CV AC/DC 24V 830MA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$35.0075
$35.0075
5
$32.4786
$162.393
10
$31.635
$316.35
25
$30.36922
$759.2305
50
$29.52581
$1476.2905
100
$28.471215
$2847.1215
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 60°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 830mA |
| Weight | 0.282 lb (127.91 g) |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP66 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Series | LED-20W |
| Power (Watts) | 20 W |
| Type | Constant Voltage |
| Efficiency | 87% |
| Voltage - Output | 24V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | LED20W |