Thomas Research Products
제품 번호:
LED25W-40-C0500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 500MA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$37.0785
$37.0785
5
$35.986
$179.93
10
$34.8954
$348.954
25
$33.8048
$845.12
50
$32.7142
$1635.71
100
$31.623695
$3162.3695
250
$30.533228
$7633.307
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | - |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 277VAC |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Weight | 0.437 lb (198.00 g) |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP66, NEMA 4 |
| Voltage - Input (Min) | 100VAC |
| Series | LED-25W |
| Power (Watts) | 25 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 84% |
| Voltage - Output | 13 ~ 40V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | LED25W |