Littelfuse Inc.
제품 번호:
LFFB0003Z
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BLOK BLT DWN 150V 800A CHAS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.697
$29.697
5
$28.2815
$141.4075
10
$26.1611
$261.611
50
$22.62539
$1131.2695
100
$21.21141
$2121.141
250
$19.797278
$4949.3195
500
$18.383203
$9191.6015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Bolt Down |
| Current Rating (Amps) | 800 A |
| Fuse Type | Bolt Down |
| Contact Finish | Zinc |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 2.441" (62mm) Pitch |
| Series | LFFB |
| For Use With/Related Products | Fuse Strips |
| Voltage | 150V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | Steel |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |