/ Fixed Inductors / LGJ7045TS-221MR40-H
minImg
LGJ7045TS-221MR40-H
TDK Corporation
제품 번호:
LGJ7045TS-221MR40-H
제조업체:
TDK Corporation
설명:
FIXED IND 220UH 430MA 830MOHM SM
재고 : 939
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 400mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 430 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 830mOhm
Inductance 220 µH