Nichicon
제품 번호:
LGW2D561MELZ35
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.864
$4.864
10
$3.92255
$39.2255
50
$3.37364
$168.682
100
$3.059855
$305.9855
500
$2.27525
$1137.625
1000
$2.118329
$2118.329
2500
$2.039878
$5099.695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.22 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGW |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.33 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 560 µF |
| Package | Bulk |