t-Global Technology
제품 번호:
LI98CN-150-150-0.18
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.6025
$6.6025
10
$6.42295
$64.2295
25
$6.06632
$151.658
50
$5.7095
$285.475
100
$5.352585
$535.2585
250
$4.995746
$1248.9365
500
$4.638888
$2319.444
1000
$4.549683
$4549.683
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| Outline | 150.00mm x 150.00mm |
| Material | Acrylic Elastomer |
| Thermal Conductivity | 2.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0070" (0.178mm) |
| Series | Li-98 |
| Type | Sheet, Tape |
| Shelf Life Start | Date of Purchase |
| Mfr | t-Global Technology |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Box |
| Adhesive | Adhesive - Both Sides |
| Base Product Number | LI98C |