Nichicon
제품 번호:
LLS2D821MELB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6075
$4.6075
10
$4.1496
$41.496
50
$3.59651
$179.8255
100
$3.135475
$313.5475
500
$2.582176
$1291.088
1000
$2.397734
$2397.734
2500
$2.35162
$5879.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.8 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.2 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 820 µF |
| Package | Bulk |