Texas Instruments
제품 번호:
LM119WRLQMLV
제조업체:
패키지:
10-CFP
배치:
-
설명:
HIGH SPEED DUAL COMPARATOR 10-CF
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Output Type | Open-Collector, DTL, RTL, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-CFP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 10-CFlatPack |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 36V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 0.5µA @ ±15V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 4.5mA, 11.5mA |