STMicroelectronics
제품 번호:
LM217LD13TR
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.874
$0.874
10
$0.77805
$7.7805
25
$0.73872
$18.468
100
$0.606955
$60.6955
250
$0.56734
$141.835
500
$0.501372
$250.686
1000
$0.395827
$395.827
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 100mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LM217 |