Texas Instruments
제품 번호:
LM2677S-3.3/NOPB
제조업체:
패키지:
DDPAK/TO-263-7
배치:
-
설명:
IC REG BUCK 3.3V 5A TO263-7
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.9825
$6.9825
10
$6.30895
$63.0895
25
$6.0154
$150.385
100
$5.223195
$522.3195
250
$4.988412
$1247.103
500
$4.548258
$2274.129
1000
$3.961386
$3961.386
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 5A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-7 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Function | Step-Down |
| Series | SIMPLE SWITCHER® |
| Package / Case | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Frequency - Switching | 260kHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LM2677 |