onsemi
제품 번호:
LM2903EDR2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.34105
$3.4105
25
$0.3078
$7.695
100
$0.16777
$16.777
250
$0.162222
$40.5555
500
$0.145445
$72.7225
1000
$0.111882
$111.882
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Output Type | - |
| Current - Output (Typ) | 16mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1mA |
| Base Product Number | LM2903 |