Texas Instruments
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2500
$0.160797
$401.9925
5000
$0.150423
$752.115
12500
$0.140049
$1750.6125
25000
$0.132791
$3319.775
62500
$0.132668
$8291.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Push-Pull |
| Slew Rate | 0.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.2 MHz |
| Current - Supply | 300µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 300 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 30 mA |