UMW
제품 번호:
LM317T
제조업체:
패키지:
TO-220-3L
배치:
-
설명:
LINEAR VOLTAGE REGULATORS LOW CU
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.969
$0.969
10
$0.86545
$8.6545
25
$0.82156
$20.539
100
$0.67488
$67.488
250
$0.630914
$157.7285
500
$0.557536
$278.768
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Quiescent (Iq) | 12 mA |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| PSRR | 75dB ~ 60dB (120Hz) |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.5A |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-3L |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Mfr | UMW |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Package | Cut Tape (CT) |