Texas Instruments
제품 번호:
LM324AM
제조업체:
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6245
$1.6245
10
$1.44875
$14.4875
25
$1.37484
$34.371
100
$1.12936
$112.936
250
$1.055716
$263.929
500
$0.932976
$466.488
1000
$0.736554
$736.554
2500
$0.687448
$1718.62
5000
$0.653078
$3265.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 45 nA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | LinCMOS™ |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LM324 |