Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
LM4050AEM3-5.0+T
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.914
$3.914
10
$3.5169
$35.169
25
$3.32462
$83.1155
100
$2.88135
$288.135
250
$2.733606
$683.4015
500
$2.452862
$1226.431
1000
$2.1945
$2194.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 80µVrms |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Current - Cathode | 80 µA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LM4050 |