Micro Commercial Co
제품 번호:
LMB26S-TP
제조업체:
패키지:
LMBS-1
배치:
-
설명:
BRIDGE RECT 60V 2A LMBS-1
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.53105
$5.3105
100
$0.36917
$36.917
500
$0.288268
$144.134
1000
$0.234308
$234.308
2000
$0.209466
$418.932
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 60 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | LMBS-1 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 µA @ 60 V |
| Series | LMB |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 700 mV @ 1 A |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 2 A |
| Base Product Number | LMB26 |