Texas Instruments
제품 번호:
LME49721MABD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOARD EVAL FOR LME49721
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Channels per IC | 2 - Dual |
| Output Type | Single-Ended, Rail-to-Rail |
| Current - Supply (Main IC) | 2.15 mA |
| Slew Rate | 8.5V/µs |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.2V ~ 5.5V, ±1.1V ~ 2.75V |
| Utilized IC / Part | LME49721 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Audio |
| Current - Output / Channel | 9.7 mA |
| Base Product Number | LME49721 |