Amphenol Times Microwave Systems
제품 번호:
LMR-400-UF
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE LMR-400 TPE 10'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.3555
$25.3555
5
$20.748
$103.74
10
$16.1367
$161.367
25
$13.83124
$345.781
50
$12.90936
$645.468
100
$11.987195
$1198.7195
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Coaxial |
| Dielectric Material | Foam Polyethylene (FPE) |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Dielectric Diameter | 0.285" (7.24mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| VoP, Velocity of Propagation | 83 |
| Series | LMR® UltraFlex |
| Cable Group | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | Amphenol Times Microwave Systems |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Impedance | 50 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.405" (10.29mm) |
| Base Product Number | LMR-400 |