Essentra Components
제품 번호:
LMSP-14-19
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 7/8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5605
$0.5605
5
$0.4769
$2.3845
10
$0.3971
$3.971
25
$0.37316
$9.329
50
$0.35739
$17.8695
100
$0.317585
$31.7585
250
$0.30172
$75.43
500
$0.285855
$142.9275
1000
$0.269971
$269.971
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LMSP |
| Length - Overall | 1.404" (35.67mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Between Board Height | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LMSP-14 |