Texas Instruments
제품 번호:
LMV324MT/NOPB
제조업체:
패키지:
14-TSSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.748
$1.748
10
$1.5713
$15.713
25
$1.482
$37.05
100
$1.262645
$126.2645
250
$1.1856
$296.4
500
$1.0374
$518.7
1000
$0.85956
$859.56
2500
$0.80028
$2000.7
5000
$0.77064
$3853.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Current - Supply | 410µA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 1.7 mV |
| Series | LMV® |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 160 mA |
| Base Product Number | LMV324 |