Texas Instruments
제품 번호:
LMV358MX/NOPB
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.7467
$7.467
25
$0.70148
$17.537
100
$0.572375
$57.2375
250
$0.531696
$132.924
500
$0.452504
$226.252
1000
$0.362007
$362.007
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Current - Supply | 210µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1.7 mV |
| Series | LMV® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 160 mA |
| Base Product Number | LMV358 |