Power Integrations
제품 번호:
LNK3294P
제조업체:
패키지:
8-PDIP-C
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.741
$0.741
100
$0.608
$60.8
1000
$0.5225
$522.5
10000
$0.492765
$4927.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Voltage - Breakdown | 900V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP-C |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | LinkSwitch®-TN2 |
| Control Features | EN, Soft Start |
| Fault Protection | Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Frequency - Switching | 66kHz |
| Voltage - Start Up | 470 mV |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | 68% |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Base Product Number | LNK3294 |