ams-OSRAM USA INC.
제품 번호:
LO T66F-AACA-24-1-Z
제조업체:
패키지:
2-PLCC
배치:
-
설명:
LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.33915
$3.3915
100
$0.224485
$22.4485
1000
$0.173356
$173.356
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 606nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 55° |
| Color | Orange |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 2335mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Height (Max) | 3.50mm |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 2-PLCC |
| Series | TOPLED® Black |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 2-PLCC |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.95V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 610nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LOT66F |
| Lens Size | 2.58mm Dia |