Signal Transformer
제품 번호:
LP-24-500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.6345
$16.6345
10
$14.68035
$146.8035
25
$14.1911
$354.7775
50
$12.72297
$636.1485
100
$12.233625
$1223.3625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 27.10mm |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 63.50mm L x 50.80mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 1A, Series 500mA |
| Weight | 0.688 lb (312.07 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | LP |
| Type | Semi-Toroidal |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 12V, Series 24V |
| Package | Bulk |