Samtec Inc.
제품 번호:
LPAF-30-03.0-L-04-2-K-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN ARRAY RCPT 120POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.110" (2.79mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | LP Arrary™ |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 4.5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LPAF-30 |