Panduit Corp
제품 번호:
LPFCM14-A-D14
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP FLAT GRAY ADH FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0925
$1.0925
10
$1.0659
$10.659
25
$1.03892
$25.973
50
$1.01156
$50.578
100
$0.984295
$98.4295
500
$0.956916
$478.458
1000
$0.902234
$902.234
5000
$0.847552
$4237.76
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 0.138" (3.51mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive, Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Low Profile |
| Series | - |
| Screw Size | #6 (M3) Flat Head |
| Type | Clamp, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.559" (65.00mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.134" (3.40mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | Rubber Based |
| Material Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Opening Size | 1.440" (36.58mm) |
| Base Product Number | LPFCM14 |