Coilcraft
제품 번호:
LPS4018-561MRC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 560NH 2.8A 33MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 4.8A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.9 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.154" L x 0.154" W (3.90mm x 3.90mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 33mOhm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LPS4018 |
| Inductance | 560 nH |
| Type | Drum Core |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 250MHz |
| Mfr | Coilcraft |
| Features | - |
| Package | Strip |
| Material - Core | Ferrite |