Signal Transformer
제품 번호:
LPTC-V-25.5-4-130
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 25.5MH 4A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.4435
$5.4435
10
$4.98655
$49.8655
25
$4.53378
$113.3445
40
$3.808312
$152.33248
80
$3.2642
$261.136
230
$3.082874
$709.06102
500
$2.901528
$1450.764
1000
$2.720182
$2720.182
2500
$2.629505
$6573.7625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 130mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.260" Dia x 0.827" L (32.00mm x 21.00mm) |
| Height (Max) | 1.220" (31.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | LPTC-V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, No Base, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 25.5 mH @ 1 kHz |