MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
LPV-100-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CV AC/DC 12V 8.5A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.7875
$27.7875
10
$25.14555
$251.4555
25
$24.1528
$603.82
50
$23.32554
$1166.277
100
$22.663865
$2266.3865
500
$19.655025
$9827.5125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 264VAC |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 7.48" L x 2.05" W x 1.46" H (190.0mm x 52.0mm x 37.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 8.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP67 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Series | LPV-100 (100W) |
| Power (Watts) | 102 W |
| Type | Constant Voltage |
| Efficiency | 85% |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OCP, OVP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | LPV-100 |