Murata Electronics
제품 번호:
LQH32PH6R8NNCL
제조업체:
패키지:
1210 (3225 Metric)
배치:
-
설명:
FIXED IND 6.8UH 1.1A 264MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.3724
$3.724
25
$0.32566
$8.1415
50
$0.2793
$13.965
100
$0.25593
$25.593
250
$0.232674
$58.1685
500
$0.218709
$109.3545
1000
$0.167532
$167.532
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.3A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 1.1 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 264mOhm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LQH32 |
| Inductance | 6.8 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| Mfr | Murata Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | LQH32PH |