Nichicon
제품 번호:
LQS2W181MELB30
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.6215
$6.6215
10
$5.95935
$59.5935
50
$5.16496
$258.248
100
$4.502715
$450.2715
500
$3.708116
$1854.058
1000
$3.443256
$3443.256
2500
$3.377041
$8442.6025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 870 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LQS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.2441 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Bulk |