Murata Electronics
제품 번호:
LQW15AN40NH00D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 40NH 250MA 700MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10000
$0.048355
$483.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 MHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Tolerance | ±3% |
| Current Rating (Amps) | 250 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 700mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | LQW15 |
| Inductance | 40 nH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 3GHz |
| Mfr | Murata Electronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Air |
| Base Product Number | LQW15AN |