/ Fixed Inductors / LQW15AN51NJ8ZD
minImg
LQW15AN51NJ8ZD
Murata Electronics
제품 번호:
LQW15AN51NJ8ZD
제조업체:
Murata Electronics
설명:
FIXED IND 51NH 415MA 696MOHM SMD
재고 : 32
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 25 @ 200MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 415 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 696mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Series LQW15
Inductance 51 nH
Type Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.9GHz