FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
제품 번호:
LR14 F (2S)
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY ALKALINE 1.5V C 2=2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2
$2.45575
$4.9115
10
$2.04535
$20.4535
50
$1.78125
$89.0625
100
$1.683305
$168.3305
250
$1.565904
$391.476
500
$1.47782
$738.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Button Top (Extending) |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | C |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Size / Dimension | 1.03" Dia x 1.97" H (26.2mm x 50.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 64 g |
| Series | LR14 |
| Capacity | 7.55Ah |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Alkaline Manganese Dioxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |