Nexperia USA Inc.
제품 번호:
LSF0102DPH
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.6061
$6.061
25
$0.56962
$14.2405
100
$0.46493
$46.493
250
$0.431832
$107.958
500
$0.367517
$183.7585
1000
$0.294016
$294.016
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 0 V ~ 5 V |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Data Rate | - |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0 V ~ 5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LSF0102 |