Samtec Inc.
제품 번호:
LSH-040-01-G-D-A-K-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.7945
$9.7945
10
$8.81885
$88.1885
25
$8.30718
$207.6795
50
$8.09438
$404.719
100
$7.881295
$788.1295
250
$7.029316
$1757.329
500
$6.603279
$3301.6395
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.075" (1.90mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | LSH |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 2.31mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LSH-040 |