Linear Integrated Systems, Inc.
제품 번호:
LSK389D SOIC 8L ROHS
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
JFET 2N-CH 40V 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.037
$8.037
10
$6.89035
$68.9035
100
$5.74161
$574.161
500
$5.06616
$2533.08
1000
$4.559544
$4559.544
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type | 2 N-Channel (Dual) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 25pF @ 10V |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 300 mV @ 0.1 µA |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 17 mA @ 10 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | LSK389 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Power - Max | 400 mW |
| Mfr | Linear Integrated Systems, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 40 V |