Linear Integrated Systems, Inc.
제품 번호:
LSK489 SOT-23 6L ROHS
패키지:
SOT-23-6
배치:
-
설명:
JFET 2N-CH 60V SOT23-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.593
$6.593
10
$5.27725
$52.7725
25
$4.88148
$122.037
100
$4.2218
$422.18
500
$3.957928
$1978.964
1000
$3.694075
$3694.075
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type | 2 N-Channel (Dual) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 8pF @ 15V |
| Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id | 1.5 V @ 1 nA |
| Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0) | 2.5 mA @ 15 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | LSK489 |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Power - Max | 500 mW |
| Mfr | Linear Integrated Systems, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Breakdown (V(BR)GSS) | 60 V |