Littelfuse Inc.
제품 번호:
LSRX-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CURRENT SENSOR W/RELAY 5-200A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$78.2135
$78.2135
10
$73.6155
$736.155
25
$71.3146
$1782.865
50
$66.71375
$3335.6875
100
$63.032975
$6303.2975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Trip Status | Energized High |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | No Delay |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | LSRX-C |
| Type | Current Sensing AC |
| Voltage - Supply | - |
| Trip Range | 5 ~ 200A AC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 240VAC |