New Energy
제품 번호:
LST1-01G01-UV04-00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED COB SST-10 VIOLET STARBRD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.906
$10.906
10
$10.0339
$100.339
25
$9.20322
$230.0805
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | - |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Starboard |
| Viewing Angle | 130° |
| Color | Violet |
| Current - Test | 500mA |
| Current - Max | - |
| CRI (Color Rendering Index) | - |
| Size / Dimension | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 405nm |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 930mW |
| Series | SST-10 |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | New Energy |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.4V |
| Features | - |
| Height | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | LST1-01 |
| CCT (K) | - |